Історія “Лісогору”

Наша фабрика була заснована 1993 роцi. Спершу підприємство виготовляло тільки м’які меблі: дивани, м’які куточки, крісла та деякі столярні вироби, зокрема девері та вікна.

У 2008 році виробництво розширилося, і меблева фабрика “Лісогор” порадувала своїх клієнтів широким модельним рядом столярних виробів: вишуканими ліжками з натурального дерева, елегантними обідніми столами та стильними стільцями.

У 2010 році фабрика почала виготовляти корпусні меблі, виробництво яких особливо розширилося з 2018 року. Витончені кухні, зручні шафи, стильні комоди та інші предмети інтер’єру мають попит у наших покупців.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

 

Ясень

НАШІ ПЕРЕВАГИ

За роки iснування на меблевому ринку ми зарекомендували себе як виробник високоякicних меблiв, якi розрахованi на всi категорiї населення. Наш вражаючий модельний ряд задовольнить кожного.

В наших меблях гармонiйно поєднується розкiш, комфорт та оригiнальний дизайн. А команда професioналiв постiйно працює над вдосконаленням якостi продукцii, контролюючи на кожному этапi виробництва і враховуючи пропозицii покупцiв.

Прогресивність
Дизайн
Надійність
Екологічність
Відгуки
Валентина
Rated 5 out of 5
Первый раз заказывала мебель через интернет-магазин, но не ошиблась. Мне быстро перезвонил менеджер, проконсультировало наличии товара и акциях. Мебель пришла в оговоренные сроки, качественная и без изъянов. 100% буду рекомендовать магазин своим родным и друзьям! Спасибо за оперативность и качество!

Анна

Александр
Rated 5 out of 5
Долго выбирал кровать, остановился на модели «Елена» интернет-магазина «Лісогор». Очень привлекло разнообразие товаров по выгодным ценам. Не ожидал настолько оперативного выполнения заказа. Менеджер связался со мной в кратчайшие сроки. По получении кровати, остался на 100% доволен: качество отменное. Однозначно рекомендую данный интернет-магазин.

Александр

Виталий
Rated 4.5 out of 5
Замовляв стіл-трансформер «Ніка» собі у вітальню. Замовлення виконано швидко, всі компоненти прийшли неушкодженими. Якістю задоволений на всі 100%. Наступне моє замовлення меблів напевно буде знов у «Лісогорі».

Віталій

Анна
Rated 5 out of 5
Нещодавно замовила тахту «Ретро» в меблевій фабриці «Лісогор». Менеджер допоміг підібрати якісну тканину, в потрібній мені кольоровій гамі. По прибутті дивану, я була просто в захваті. Диван дуже подобається. Дякую за якісну і вчасну роботу!

Валентина

Вгору